Fonar Corporation (FONR)
Son yenilənmə: 2026-10-23 21:59:20. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Fonar Corporation (FONR) Elektromedikal və Elektroterapevtik Aparat sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda -- qiymətindədir, bazar kapitallaşması --, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti -- ilə -- arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
Fonar Corporation (FONR) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
Fonar Corporation (FONR) səhmləri, -- tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $-- qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $-- bağlanış qiyməti ilə müqayisədə -- hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra FONR üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən -- mövqeyindədir və iş saatlarından sonra --əhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Fonar Corporation (FONR) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Fonar Corporation (FONR) qiyməti $18.88 səviyyəsindən $19.09 səviyyəsinə hərəkət edərək 1.09% ($0.21) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $18.88 ilə $19.16 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 314.70 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
Fonar Corporation (FONR) nədir?
Fonar Corp — Birləşmiş Ştatlar əsaslı şirkətdir ki, o, insan xəstəliklərinin, anormallıqların, digər tibbi vəziyyətlərin və zədələrin aşkarlanması və diaqnoz qoyulmasında MRI texnologiyasından istifadə edən maqnit rezonans tomoqrafiyası (MRI) skanerlərinin layihələndirilməsi, istehsalı, satışı və xidməti ilə məşğuldur. Şirkət iki seqment üzrə fəaliyyət göstərir: Tibbi avadanlıqların istehsalı və xidməti; həmçinin diaqnostik tomoqrafiya mərkəzlərinin idarə edilməsi, bu seqment gəlirin böyük əksəriyyətini formalaşdırır.
Fonar Corporation məlumat
| Sənaye | Elektromedikal və Elektroterapevtik Aparat |
| Əməkdaşlar | 535 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Fonar Corporation (FONR) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Fonar Corporation (FONR) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Fonar Corporation (FONR) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.FONR bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi FONR qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı FONR qiyməti nə qədərdir?
5.FONR hazırda ticarət olunur?
6.FONR 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Fonar Corporation hansı sektora aiddir?
8.Fonar Corporation bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.FONR P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Fonar Corporation dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
FONR Səhm kalkulyatoru
FONR səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
FONR səhmi - ABŞ dolları
1.00 FONR səhm = 0 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


