Primis Financial Corp. (FRST)
Son yenilənmə: 2026-10-23 20:01:40. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Primis Financial Corp. (FRST) STATE COMMERCIAL BANKS sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $15.31 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $386.37M, P/E nisbəti isə 7.44 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $9.66 ilə $16.88 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$386.37M | |
$15.31 | |
$16.88 | |
$7.01 | |
$15.94 | |
5.76K | |
151.22K | |
7.44 | |
$16.88 | |
$9.66 | |
2.52% | |
-- |
Primis Financial Corp. (FRST) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
Primis Financial Corp. (FRST) səhmləri, 2026-10-23 19:59:00 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $15.31 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $15.94 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 3.98% ($0.63) azalma hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra FRST üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən aşağı mövqeyindədir və iş saatlarından sonra cüziəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Primis Financial Corp. (FRST) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Primis Financial Corp. (FRST) qiyməti $15.25 səviyyəsindən $15.31 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.36% ($0.05) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $15.09 ilə $16.03 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, diapazon daxilində olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 131.35 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
FRST 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 78.2%
FRST hazırda $15.31 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $9.66 ilə 52 həftəlik maksimum $16.88 arasındakı diapazonun 78.2% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Primis Financial Corp. (FRST) nədir?
Primis Maliyyə Korporasiyası — Primis Bankın bank holdinq şirkətidir və fərdi şəxslərə, həmçinin kiçik və orta bizneslərə maliyyə xidmətləri göstərir. Primis Bank geniş çeşiddə kommersiya bank xidmətləri təklif edir. O, əsasən kommersiya daşınmaz əmlakla təmin olunan kreditlərə və müxtəlif sənaye sahələrindəki kiçik və orta bizneslərə digər növ təminatlı və təminatsız kommersiya kreditlərinə, həmçinin fərdi şəxslərə müxtəlif məqsədlər üçün kreditlərə diqqət yetirir. Primis Bank depozit məhsullarının geniş spektrini təqdim edir, o cümlədən cari hesablar (NOW), qənaət hesabları, pul bazarı hesabları və əmanət sertifikatları. Onun fəaliyyət seqmentləri Primis İpoteka, Primis Bank və Digərlərdir.
Primis Financial Corp. məlumat
| Sənaye | STATE COMMERCIAL BANKS |
| Əməkdaşlar | 593 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Primis Financial Corp. (FRST) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Primis Financial Corp. (FRST) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Primis Financial Corp. (FRST) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.FRST bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi FRST qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı FRST qiyməti nə qədərdir?
5.FRST hazırda ticarət olunur?
6.FRST 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Primis Financial Corp. hansı sektora aiddir?
8.Primis Financial Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.FRST P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Primis Financial Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
FRST Səhm kalkulyatoru
FRST səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
FRST səhmi - ABŞ dolları
1.00 FRST səhm = 15.305 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


