MaxCyte, Inc. (MXCT)
Son yenilənmə: 2026-10-23 20:33:40. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
MaxCyte, Inc. (MXCT) SERVICES-COMMERCIAL PHYSICAL & BIOLOGICAL RESEARCH sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $1.39 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $151.71M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $0.64 ilə $1.81 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$151.71M | |
$1.39 | |
$17.44 | |
$0.64 | |
$1.43 | |
56.34K | |
865.09K | |
-- | |
$1.81 | |
$0.64 | |
-- | |
-- |
MaxCyte, Inc. (MXCT) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
MaxCyte, Inc. (MXCT) səhmləri, 2026-10-23 19:59:59 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $1.39 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $1.43 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 3.15% ($0.04) azalma hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra MXCT üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən aşağı mövqeyindədir və iş saatlarından sonra cüziəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
MaxCyte, Inc. (MXCT) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə MaxCyte, Inc. (MXCT) qiyməti $1.25 səviyyəsindən $1.39 səviyyəsinə hərəkət edərək 10.80% ($0.14) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $1.20 ilə $1.53 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 3.18 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
MXCT 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 63.8%
MXCT hazırda $1.39 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $0.64 ilə 52 həftəlik maksimum $1.81 arasındakı diapazonun 63.8% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
MaxCyte, Inc. (MXCT) nədir?
MaxCyte Inc kommersial hüceyrə mühəndisliyi şirkətidir və növbəti nəsil hüceyrə terapevtikalarının kəşfi, inkişafı və kommersiyalaşdırılmasını təkmilləşdirmək, həmçinin hüceyrə əsaslı tədqiqat və inkişafı dəstəkləmək üçün imkan yaradan platforma texnologiyalarını təqdim etməyə yönəlib. Şirkət müxtəlif növ hüceyrələrin mürəkkəb mühəndisliyini asanlaşdıran özəl Axın Elektroporasiya platformasını hazırlayıb və kommersiya baxımından bazara çıxarıb. Şirkətin yalnız bir hesabatlı seqmenti var – hüceyrə mühəndisliyi texnologiyası. Gəlirlər şirkətin cihazlarının satışından və lisenziyalaşdırılmasından, eləcə də birdəfəlik istifadə olunan emal qurğularının satışı hesabına əldə edilir.
MaxCyte, Inc. məlumat
| Sənaye | SERVICES-COMMERCIAL PHYSICAL & BIOLOGICAL RESEARCH |
| Əməkdaşlar | 91 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də MaxCyte, Inc. (MXCT) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real MaxCyte, Inc. (MXCT) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün MaxCyte, Inc. (MXCT) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.MXCT bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi MXCT qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı MXCT qiyməti nə qədərdir?
5.MXCT hazırda ticarət olunur?
6.MXCT 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.MaxCyte, Inc. hansı sektora aiddir?
8.MaxCyte, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.MXCT P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.MaxCyte, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
MXCT Səhm kalkulyatoru
MXCT səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
MXCT səhmi - ABŞ dolları
1.00 MXCT səhm = 1.385 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


