Nakamoto Inc. (NAKA)
Son yenilənmə: 2026-10-23 21:15:20. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Nakamoto Inc. (NAKA) Maliyyə Xidmətləri sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $7.36 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $151.12M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $3.33 ilə $42.00 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$151.12M | |
$7.39 | |
$1,180.00 | |
$3.33 | |
$7.69 | |
2.29K | |
188.24K | |
-- | |
$42.00 | |
$3.33 | |
-- | |
-- |
Nakamoto Inc. (NAKA) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
Nakamoto Inc. (NAKA) səhmləri, 2026-10-23 21:01:00 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $7.39 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $7.69 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 3.86% ($0.30) azalma hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra NAKA üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən aşağı mövqeyindədir və iş saatlarından sonra cüziəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
Nakamoto Inc. (NAKA) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Nakamoto Inc. (NAKA) qiyməti $7.96 səviyyəsindən $7.36 səviyyəsinə hərəkət edərək 7.58% ($0.60) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $6.96 ilə $8.73 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 215.10 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
NAKA 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 10.4%
NAKA hazırda $7.36 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $3.33 ilə 52 həftəlik maksimum $42.00 arasındakı diapazonun 10.4% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Nakamoto Inc. (NAKA) nədir?
Nakamoto Inc. — bu Bitcoin-nativ şirkətlərdən ibarət dünya miqyasında portfel quran və növbəti nəsil kapital bazarları üçün kommersiya və maliyyə infrastrukturu təmin edən bir Bitcoin şirkətidir.
Nakamoto Inc. məlumat
| Sənaye | Maliyyə Xidmətləri |
| Əməkdaşlar | 65 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Nakamoto Inc. (NAKA) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Nakamoto Inc. (NAKA) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Nakamoto Inc. (NAKA) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.NAKA bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi NAKA qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı NAKA qiyməti nə qədərdir?
5.NAKA hazırda ticarət olunur?
6.NAKA 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Nakamoto Inc. hansı sektora aiddir?
8.Nakamoto Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.NAKA P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Nakamoto Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
NAKA Səhm kalkulyatoru
NAKA səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
NAKA səhmi - ABŞ dolları
1.00 NAKA səhm = 7.357 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


