BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC)
Son yenilənmə: 2026-10-23 20:02:00. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) -- sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $4.02 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $340.65M, P/E nisbəti isə 35.12 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $3.08 ilə $6.25 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$340.65M | |
$4.08 | |
$18.55 | |
$3.08 | |
$4.11 | |
589.05K | |
752.06K | |
35.12 | |
$6.25 | |
$3.08 | |
21.58% | |
-- |
BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) səhmləri, 2026-10-23 20:01:00 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $4.02 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $4.11 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 2.31% ($0.10) azalma hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra TCPC üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən aşağı mövqeyindədir və iş saatlarından sonra cüziəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) qiyməti $4.08 səviyyəsindən $4.02 səviyyəsinə hərəkət edərək 1.59% ($0.07) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $3.91 ilə $4.24 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə enmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 703.88 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
TCPC 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 29.5%
TCPC hazırda $4.02 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $3.08 ilə 52 həftəlik maksimum $6.25 arasındakı diapazonun 29.5% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) nədir?
BlackRock TCP Capital Corp, xarici idarəetməli ixtisaslaşmış maliyyə şirkətidir və orta bazar kreditləşməsinə yönəlib. Onun investisiya məqsədi cari gəlirdən və kapital artımından yüksək ümumi gəlir əldə etməkdir; prinsipalın qorunmasına xüsusi diqqət yetirilir. Şirkət orta bazar şirkətlərinin borc qiymətli kağızlarına investisiyalar vasitəsilə investisiya məqsədinə nail olmağa çalışır. Qrup, borc investisiyaları üzrə müqaviləvi faiz ödənişlərinin alınması, başlanğıc və oxşar xidmət haqları ilə birlikdə, həmçinin daha az dərəcədə opsiyonlar, varantlar, konversiya hüquqları və ya birbaşa səhm investisiyaları yolu ilə səhmlərin qiymət artımı hesabına gəlir əldə edir.
BlackRock TCP Capital Corp. məlumat
| Əməkdaşlar | 24900 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün BlackRock TCP Capital Corp. (TCPC) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.TCPC bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi TCPC qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı TCPC qiyməti nə qədərdir?
5.TCPC hazırda ticarət olunur?
6.TCPC 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.BlackRock TCP Capital Corp. hansı sektora aiddir?
8.BlackRock TCP Capital Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.TCPC P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.BlackRock TCP Capital Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
TCPC Səhm kalkulyatoru
TCPC səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
TCPC səhmi - ABŞ dolları
1.00 TCPC səhm = 4.015 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


