Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX)
Останнє оновлення: 2026-10-23 20:53:20. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX) належить до сектору Фармацевтичні препарати та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $4.69, ринкова капіталізація — $7.86M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $3.58 до $16.93. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$7.86M | |
$5.14 | |
$183.59 | |
$3.58 | |
$5.20 | |
7.78K | |
21.10K | |
-- | |
$16.93 | |
$3.58 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX) на постмаркеті
Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX) станом на 2026-10-23 20:11:00 торгується за ціною 4.70 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 5.20 $: падіння на 9.71% (0.50 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції CURX після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває нижче за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: обережний.
Зміни ціни акцій Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX) перемістилася з 4.96 $ до 4.69 $, що показує падіння на 5.36% (0.27 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 4.31 $ до 5.59 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 8.55 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни CURX за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 8.4%
Зараз CURX торгується за ціною $4.69 і перебуває на відстані 8.4% від 52-тижневого мінімуму $3.58 до 52-тижневого максимуму $16.93. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX)?
Компанія Curanex Pharmaceuticals Inc займається виявленням, розробкою та комерціалізацією рослинних препаратів для лікування медичних потреб пацієнтів із запальними захворюваннями, які досі не задовольнені. Її з'єднання Phyto-N перебуває на доклінічних дослідженнях за шістьма показниками: виразковий коліт, атопічний дерматит, COVID-19, діабет 2 типу, неалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) та подагра.
Інформація про Curanex Pharmaceuticals Inc.
| Галузь | Фармацевтичні препарати |
| Працівники | 6 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Curanex Pharmaceuticals Inc. (CURX) сьогодні?
2.Акції CURX сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна CURX на премаркеті?
4.Яка ціна CURX на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції CURX зараз?
6.Де знаходиться ціна CURX відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Curanex Pharmaceuticals Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Curanex Pharmaceuticals Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється CURX на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Curanex Pharmaceuticals Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій CURX
Оцініть вартість між акціями CURX та USD.
Акції CURX в USD
1.00 акцій CURX = 4.694 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


