Elme Communities (ELME)
Останнє оновлення: 2026-10-23 20:03:00. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Elme Communities (ELME) належить до сектору REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $0.07, ринкова капіталізація — $156.39M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $0.06 до $17.68. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$156.39M | |
$1.52 | |
$20.24 | |
$0.06 | |
$1.77 | |
235.55M | |
937.00K | |
-- | |
$17.68 | |
$0.06 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Elme Communities (ELME) на постмаркеті
Elme Communities (ELME) станом на 2026-10-23 13:26:02 торгується за ціною 0.07 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 1.77 $: падіння на 96.19% (1.70 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції ELME після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває нижче за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: обережний.
Зміни ціни акцій Elme Communities (ELME) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Elme Communities (ELME) перемістилася з 1.75 $ до 0.07 $, що показує падіння на 96.15% (1.68 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 0.06 $ до 1.78 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 1.20 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни ELME за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 0.0%
Зараз ELME торгується за ціною $0.07 і перебуває на відстані 0.0% від 52-тижневого мінімуму $0.06 до 52-тижневого максимуму $17.68. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Elme Communities (ELME)?
Компанія Elme Communities — це траст з інвестицій у нерухомість, що займається власним володінням та експлуатацією об’єктів у великому метрополітені Вашингтону. Нерухомість компанії складається з офісних, роздрібних та багатоквартирних об’єктів, розташованих поблизу транспортних вузлів. Майже весь дохід Washington REIT отримує у вигляді орендної плати від орендарів, які укладають довгострокові оренди. Більшу частину цього доходу забезпечують офісні активи компанії, тоді як решту прибутку порівну ділять між роздрібними та багатоквартирними об’єктами. Орендарями Washington REIT є банківські, консалтингові, юридичні та фінансові компанії.
Інформація про Elme Communities
| Галузь | REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS |
| Працівники | 91 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Elme Communities (ELME) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Elme Communities (ELME) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Elme Communities (ELME) сьогодні?
2.Акції ELME сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна ELME на премаркеті?
4.Яка ціна ELME на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції ELME зараз?
6.Де знаходиться ціна ELME відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Elme Communities?
8.Яка ринкова капіталізація Elme Communities і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється ELME на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Elme Communities дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій ELME
Оцініть вартість між акціями ELME та USD.
Акції ELME в USD
1.00 акцій ELME = 0.0674 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



