Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM)
Останнє оновлення: 2026-10-23 20:53:00. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM) належить до сектору WHOLESALE-MISCELLANEOUS NONDURABLE GOODS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $0.80, ринкова капіталізація — $3.62M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $0.50 до $3.20. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$3.62M | |
$0.72 | |
$954.80 | |
$0.50 | |
$0.74 | |
83.86K | |
2.65M | |
-- | |
$3.20 | |
$0.50 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM) на постмаркеті
Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM) станом на 2026-10-23 20:11:00 торгується за ціною 0.80 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 0.74 $: зростання на 7.19% (0.05 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції HYFM після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває вище за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: позитивний.
Зміни ціни акцій Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM) перемістилася з 0.76 $ до 0.80 $, що показує приріст на 4.12% (0.03 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 0.70 $ до 0.90 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 91.42 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни HYFM за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 11.0%
Зараз HYFM торгується за ціною $0.80 і перебуває на відстані 11.0% від 52-тижневого мінімуму $0.50 до 52-тижневого максимуму $3.20. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM)?
Hydrofarm Holdings Group Inc — це дистриб'ютор та виробник сільськогосподарського обладнання й товарів. Деякі з його продуктів включають рішення для освітлення, грунти для вирощування (тобто преміальні ґрунти та альтернативи ґрунтам), поживні речовини, обладнання й товари, що реалізуються під власними, ексклюзивними/пріоритетними брендами або неексклюзивними/розповсюдженими брендами. Бізнес організований у два операційні сегменти: США та Канада.
Інформація про Hydrofarm Holdings Group, Inc.
| Галузь | WHOLESALE-MISCELLANEOUS NONDURABLE GOODS |
| Працівники | 251 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Hydrofarm Holdings Group, Inc. (HYFM) сьогодні?
2.Акції HYFM сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна HYFM на премаркеті?
4.Яка ціна HYFM на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції HYFM зараз?
6.Де знаходиться ціна HYFM відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Hydrofarm Holdings Group, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Hydrofarm Holdings Group, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється HYFM на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Hydrofarm Holdings Group, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій HYFM
Оцініть вартість між акціями HYFM та USD.
Акції HYFM в USD
1.00 акцій HYFM = 0.796 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



