INNEOVA Holdings Limited (INEO)
Останнє оновлення: 2026-10-23 20:53:00. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
INNEOVA Holdings Limited (INEO) належить до сектору -- та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $0.58, ринкова капіталізація — $8.94M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $0.44 до $1.20. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$8.94M | |
$0.53 | |
$2.10 | |
$0.44 | |
$0.53 | |
14.37K | |
95.22K | |
-- | |
$1.20 | |
$0.44 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій INNEOVA Holdings Limited (INEO) на постмаркеті
INNEOVA Holdings Limited (INEO) станом на 2026-10-23 20:11:00 торгується за ціною 0.55 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 0.53 $: зростання на 3.94% (0.02 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції INEO після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває вище за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: позитивний.
Зміни ціни акцій INNEOVA Holdings Limited (INEO) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна INNEOVA Holdings Limited (INEO) перемістилася з 0.58 $ до 0.58 $, що показує падіння на 0.86% (0.01 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 0.52 $ до 0.59 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 14.88 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни INEO за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 17.8%
Зараз INEO торгується за ціною $0.58 і перебуває на відстані 17.8% від 52-тижневого мінімуму $0.44 до 52-тижневого максимуму $1.20. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке INNEOVA Holdings Limited (INEO)?
INNEOVA Holdings Ltd — це сингапурський постачальник запасних частин оригінального обладнання (OEM), брендованих третіми особами та власних брендів для автомобілів та двигунів внутрішнього згоряння, що не використовуються на дорогах. Ці два сегменти включають сегмент позадорожньої діяльності та інший — сегмент дорожньої діяльності.
Інформація про INNEOVA Holdings Limited
| Працівники | 162 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції INNEOVA Holdings Limited (INEO) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції INNEOVA Holdings Limited (INEO) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій INNEOVA Holdings Limited (INEO) сьогодні?
2.Акції INEO сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна INEO на премаркеті?
4.Яка ціна INEO на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції INEO зараз?
6.Де знаходиться ціна INEO відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить INNEOVA Holdings Limited?
8.Яка ринкова капіталізація INNEOVA Holdings Limited і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється INEO на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує INNEOVA Holdings Limited дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій INEO
Оцініть вартість між акціями INEO та USD.
Акції INEO в USD
1.00 акцій INEO = 0.575 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


