MDJM LTD (UOKA)
Останнє оновлення: 2026-10-23 20:53:20. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
MDJM LTD (UOKA) належить до сектору -- та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить --, ринкова капіталізація — --, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від -- до --. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- | |
-- |
Ціна акцій MDJM LTD (UOKA) на постмаркеті
MDJM LTD (UOKA) станом на -- торгується за ціною -- $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії -- $: --.
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції UOKA після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває -- ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: --.
Зміни ціни акцій MDJM LTD (UOKA) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна MDJM LTD (UOKA) перемістилася з 2.51 $ до 0.42 $, що показує падіння на 83.33% (2.09 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 0.30 $ до 2.63 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 1.54 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Що таке MDJM LTD (UOKA)?
Компанія MDJM Ltd займається наданням послуг з нерухомості своїм клієнтам — забудовникам, а також, за потребою, надає консультаційні послуги з нерухомості та незалежні навчальні послуги. Усі доходи компанії отримуються від готельного бізнесу. Більшість доходів компанії походить з Великої Британії.
Інформація про MDJM LTD
| Працівники | 11 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції MDJM LTD (UOKA) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції MDJM LTD (UOKA) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій MDJM LTD (UOKA) сьогодні?
2.Акції UOKA сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна UOKA на премаркеті?
4.Яка ціна UOKA на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції UOKA зараз?
6.Де знаходиться ціна UOKA відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить MDJM LTD?
8.Яка ринкова капіталізація MDJM LTD і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється UOKA на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує MDJM LTD дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій UOKA
Оцініть вартість між акціями UOKA та USD.
Акції UOKA в USD
1.00 акцій UOKA = 0 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


