Intuitive Surgical (ISRG)
Intuitive Surgical Inc.
Останнє оновлення: 2026-10-23 03:07:00. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Intuitive Surgical (ISRG) належить до сектору Ортопедичні, протезні та хірургічні прилади та приладдя та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $443.77, ринкова капіталізація — $151.25B, а коефіцієнт P/E — 51.14. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $328.57 до $603.88. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$151.25B | |
$430.75 | |
$616.00 | |
$1.51 | |
$428.12 | |
2.14M | |
2.51M | |
51.14 | |
$603.88 | |
$328.57 | |
-- | |
2001-12-30 |
Остання ціна закриття акцій Intuitive Surgical (ISRG)
Intuitive Surgical (ISRG) востаннє закрилася на рівні 428.12 $ станом на 2026-10-23 00:00:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 428.12 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції ISRG торгувалися в діапазоні від 1.51 $ до 616.00 $, а обсяг торгівлі становив 2.14M. Ціна закриття перебувала поблизу верхньої межі та поблизу середини свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Intuitive Surgical (ISRG) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Intuitive Surgical (ISRG) перемістилася з 420.24 $ до 443.77 $, що показує приріст на 5.60% (23.52 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 398.99 $ до 444.15 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 2.88 million акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни ISRG за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 41.8%
Зараз ISRG торгується за ціною $443.77 і перебуває на відстані 41.8% від 52-тижневого мінімуму $328.57 до 52-тижневого максимуму $603.88. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Intuitive Surgical (ISRG)?
Intuitive розробляє, виробляє та продає роботизовану систему для допомоги при мінімально інвазивних операціях. Крім того, компанія надає обладнання, одноразові аксесуари та гарантійне обслуговування для цієї системи. Компанія встановила понад 10 000 систем da Vinci у лікарнях по всьому світу, з них більше 6 000 установок — у США, а кількість установок на ринках країн із економікою, що розвивається, постійно зростає.
Інформація про Intuitive Surgical
| Галузь | Ортопедичні, протезні та хірургічні прилади та приладдя |
| Працівники | 17021 |
| Генеральний директор | David J. Rosa |
| Засновано | 1995 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Intuitive Surgical (ISRG) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Intuitive Surgical (ISRG) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Intuitive Surgical (ISRG) сьогодні?
2.Акції ISRG сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна ISRG на премаркеті?
4.Яка ціна ISRG на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції ISRG зараз?
6.Де знаходиться ціна ISRG відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Intuitive Surgical?
8.Яка ринкова капіталізація Intuitive Surgical і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється ISRG на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Intuitive Surgical дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій ISRG
Оцініть вартість між акціями ISRG та USD.
Акції ISRG в USD
1.00 акцій ISRG = 443.765 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



