Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK)
Останнє оновлення: 2026-10-23 20:03:00. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK) належить до сектору Фармацевтичні препарати та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $3.21, ринкова капіталізація — $187.27M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $1.97 до $5.50. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$187.27M | |
$3.23 | |
$5.50 | |
$1.39 | |
$3.25 | |
188.21K | |
364.37K | |
-- | |
$5.50 | |
$1.97 | |
-- | |
-- |
Ціна акцій Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK) на постмаркеті
Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK) станом на 2026-10-23 20:01:00 торгується за ціною 3.21 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 3.25 $: падіння на 1.38% (0.04 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції WHWK після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває нижче за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: обережний.
Зміни ціни акцій Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK) перемістилася з 2.97 $ до 3.21 $, що показує приріст на 7.91% (0.23 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 2.85 $ до 3.37 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 371.58 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни WHWK за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 35.0%
Зараз WHWK торгується за ціною $3.21 і перебуває на відстані 35.0% від 52-тижневого мінімуму $1.97 до 52-тижневого максимуму $5.50. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK)?
Whitehawk Therapeutics Inc — це онкологічна терапевтична компанія на доклінічному етапі. Компанія займається застосуванням технологій у вивченій біології пухлин для ефективного надання покращених методів лікування раку. Трьохактивний портфель ADC компанії розроблено з метою подолання обмежень першого покоління препаратів, щоб мати значущий вплив на пацієнтів із важко лікуваними формами раку.
Інформація про Whitehawk Therapeutics, Inc.
| Галузь | Фармацевтичні препарати |
| Працівники | 23 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Whitehawk Therapeutics, Inc. (WHWK) сьогодні?
2.Акції WHWK сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна WHWK на премаркеті?
4.Яка ціна WHWK на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції WHWK зараз?
6.Де знаходиться ціна WHWK відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Whitehawk Therapeutics, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Whitehawk Therapeutics, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється WHWK на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Whitehawk Therapeutics, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій WHWK
Оцініть вартість між акціями WHWK та USD.
Акції WHWK в USD
1.00 акцій WHWK = 3.205 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


